IHE / IHE News / Job offers / Archiwum / Konstruktor HVAC

Konstruktor HVAC

Miejsce pracy: Racibórz
Wykształcenie: chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła
Nr Ref: KHVAC


Oferta

Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie.Wynagrodzenie do negocjacji.Możliwość rozwoju zawodowego.Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami.

Opis stanowiska

Projektowanie prototypów nowych urządzeń oraz przygotowanie półproduktów i surowców niezbędnych celem wykonania prototypów.Wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach.Kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń celem wdrożenia nowych technologii.Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zgłaszania wzorów przemysłowych użytkowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne.Min 3 letnie doświadczenie w branży: chłodnictwo, klimatyzacja, branża grzewcza, pompy ciepła lub systemy termodynamiczne.Umiejętność samodzielnego konstruowania nowych produktów poparte doświadczeniem.Biegła obsługa komputera, znajomość programów Solid Works, AutoCad, Corel.Praktyczna znajomość rysunku technicznego mechanicznego.Umiejętność prowadzenia testów na prototypach.Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność.

Kontakt:

CV wraz z nr referencyjnym KHVAC i zgodą na przetwarzanie danych osobowych* prosimy wysyłać e-mailem na adres: cv@gdprofesja.pl
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.)