IHE / IHE News / Job offers

• Job offer as POST-DOC (research assistant professor)
  • Job offer as Designer (Engineer)
  • Job offer as POST-DOC (research assistant professor)
  • Praca w ITC przy projektach NCBiR
  • Ogloszenia konkursowe
  • Praca w ITC w projekcie badawczym
  • Młodszy automatyk
  • Oferta stażu, praktyki w firmie Framatome
  • Praca przy systemie kontroli termicznej satelitów
  • Assistant Editor (Poland)
  • EthosEnergy zatrudni inżynierów
  • Poszukujemy absolwentów lub doktorantów z wydziału MEiL z kierunków związanych z energetyką i lotnictwem
  • Inżynier chłodnictwa lub energetyki
  • Kierownik zmiany w zakładzie produkcyjnym
  • Praca w biurze projektów
  • Oferty pracy w Instytucie Energetyki w Warszawie
  • Ogłoszenie o pracę Instytutu Energetyki
  • Oglosznie o pracę Instytutu Energetyki
  • Specjalista ds. Klimatyzacji
  • Ogłoszenie o pracy w biurze projektów
  • Internship in CEA Grenoble
  • Ministerstwo Energii poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy
  • Praktykant w dziale Realizacji w Dziale Chłodnictwa Przemysłowego
  • Doradca Techczniczy
  • Platne prace dyplomowe w Instytucie Energetyki
  • Firma Chłodnicza poszukuje kandydatów do pracy
  • Konstruktor Mechanik
  • Product Support Engineer
  • Ogłoszenie o pracy - Eneria
  • Rekrutacja do projektu badawczego
  • Doradca techniczno handlowy
  • Inżynier Sprzedaży ds. Klimatyzacji Precyzyjnej
  • Specjalista ds. techniczno handlowych ( klimatyzacja i wentylacja)
  • Inżynier handlowiec do spraw chłodnictwa i klimatyzacji
  • Płatne praktyki
  • Inżynier Serwisu Klimatyzacji
  • Inżynier Sprzedaży ds. Serwisu
  • Kierownik Projektu w dziale Chłodnictwa Przemysłowego
  • Archiwum
  • Oferty pracy

Job offers for graduates of the faculty

Job offer as POST-DOC (research assistant professor)

Project title: "Mixing process of impinging jets in near- and above the boiling point in quiescent and cross-flow conditions". Principal investigator: dr inż. Łukasz Jan Kapusta

employment period: 24 months, salary: approx. PLN 7,600.00 / month gross),

Applications by June 22, 2022. should be sent to the following address: izabela.kraszewska@pw.edu.pl, message subject: SONATA - POST-DOC.

Job offer as Designer (Engineer)

Job offer as POST-DOC (research assistant professor)

employment period: 36 months, salary: approx. PLN 7,600.00 / month gross),

Applications by April 15, 2022. should be sent to the following address: izabela.kraszewska@pw.edu.pl, message subject: SONATA - POST-DOC.

Praca w ITC przy projektach NCBiR

W związku z realizacją projektu NCBiR „Opracowanie gazodynamicznego modułu sterującego, precyzyjnego naprowadzania dla pocisku rakietowego”  oraz projektu NCBiR „Opracowanie silnika rakietowego opartego na niekonwencjonalnym paliwie o zmniejszonym dymieniu i wysokim impulsie właściwym" w Zakładzie Silników Lotniczych Instytutu Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa poszukujemy studenta/doktoranta do pracy przy tych projektach.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o dzieło lub umowa – zlecenie, termin zatrudnienia: od kwietnia 2022r. Termin zakończenia projektu: maj 2024r.  Oferty (CV, list motywacyjny) i zapytania  prosimy składać na adres: jan.kindracki@pw.edu.pl do dnia 06.04.2022r. z tytułem wiadomości „Zgłoszenie stanowisko E

Ogloszenia konkursowe

We are hiring!
    Three positions for co-investigators are now open.
    Center for Hydrogen Technologies - CTH2 is seeking highly skilled and motivated candidates to fill the role of team members in our new project SUPER-SOE (Investigation of high temperature co-electrolysis of carbon dioxide and steam in solid oxide electrochemical cells operated at elevated pressure). SUPER-SOE received financing from the National Science Centre.
    Please follow the link to see full descriptions: https://lnkd.in/dWUM5rzc

Praca w ITC w projekcie badawczym

• Tytuł projektu: Zaawansowany układ wydechowy do konwencjonalnych i hybrydowych pojazdów pasażerskich stanowiący pomostową technologię w drodze do pełnej elektryfikacji.
    • Kierownik projektu: dr inż. Łukasz Kapusta.
    • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: izabela.kraszewska@pw.edu.pl, temat wiadomości: „inżynier-konstruktor”. Termin składania ofert:  18.03.2022r.

Praca w ITC w projekcie badawczym

• Kierownik projektu: dr inż. Łukasz Kapusta.
    • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: izabela.kraszewska@pw.edu.pl, temat wiadomości: „inżynier-konstruktor”. Termin składania ofert:  22.02.2022r.

Praca w ITC w projekcie badawczym

W związku z realizacją projektu NCBiR „Opracowanie gazodynamicznego modułu sterującego, precyzyjnego naprowadzania dla pocisku rakietowego” (Kierownik Projektu: dr hab. inż. Jan Kindracki, prof. uczelni) poszukujemy studenta/studentki/doktoranta/doktorantki do pracy przy tym projekcie. Rodzaj zatrudnienia: umowa o dzieło lub umowa – zlecenie, termin zatrudnienia: od 07.02.2022r. Miejsce wykonywania pracy: Zakład Mechaniki, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej MEiL PW, ul. Nowowiejska 24, Warszawa

Oferty (CV, list motywacyjny) i zapytania prosimy składać na adres: jan.kindracki@pw.edu.pl do dnia 01.02.2022r. z tytułem wiadomości „Zgłoszenie ucp ZM

Młodszy automatyk w branży klimatyzacja/chłodnictwo

Firma: CARRIER Polska Sp. z o.o.
    Praca: na pełen etat
    Miejsce: Warszawa
    Wykształcenie: chłodnictwo, automatyka, budowa maszyn, robotyka lub pokrewne (może być student ostatnich lat)

Oferta stażu, praktyki w firmie Framatome

Możliwość uczestnictwa w stażach/praktykach zawodowych lub badawczych w firmie Framatome. Firma to jeden z czołowych światowych dostawców technologii jądrowej, w tym reaktorów i wytwornic parowych. Staże odbywają się m.in. w Paryżu lub w innych lokalizacjach we Francji, istnieje także możliwość realizacji projektów zdalnie

Zakres, czas trwania, forma oraz tematyka jest do ustalenia w zależności od zakresu kompetencji i zainteresowań kandydata.