IHE / IHE News / IHE Seminars / Seminaria ITC 2012 zima / Naukowcy dla gospodarki Mazowsza

Naukowcy dla gospodarki Mazowsza

Seminarium informacyjne na temat projektu pt. Naukowcy dla gospodarki Mazowsza

Szanowni Państwo,

 Zapraszamy do udziału w seminarium informacyjnym na temat projektu pt. Naukowcy dla gospodarki Mazowsza. Celem projektu jest wzmocnienie powiązań nauki i gospodarki województwa mazowieckiego poprzez wypracowanie innowacyjnych rozwiązań w kluczowych dziedzinach, wskazanych w Strategii Rozwoju Województwa Mazowieckiego powiązanych z szeroko rozumianą energetyką, w tym energetyką odnawialną.

 

W ramach projektu przewidziane jest zorganizowanie staży w małych i średnich przedsiębiorstwach dla 24 pracowników naukowych jednostek naukowych i uczelni z Mazowsza, niezależnie od stopnia naukowego i wieku. Dla każdego uczestnika projektu przewidziane są granty badawcze w wysokości 5000 zł/miesiąc. Udział w projekcie potrwa 12 miesięcy.

 

Projekt realizowany jest przez Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia, w porozumieniu z Wydziałem Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, więcej o projekcie można przeczytać: http://www.bioenergiadlaregionu.eu/pl/naukowcy-dla-gospodarki-mazowsza/

 

Założenia projektowe, oczekiwania wobec uczestników i zakładane rezultaty przedstawi

dr Ewa Kochańska, CBI Pro-Akademia.

 

Seminarium odbędzie się w dn. 16.10., wtorek, o godzinie 10.00, w budynku Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej, ul. Nowowiejska 21/25, sala 105.